Forgalmi Engedély Tartó

Győri Kézilabda Csapat

( A legfrissebb hírek itt) Az ETO rekordot jelentő, 60 mérkőzésből álló, 2018 januárja óta tartó veretlenségi sorozattal büszkélkedhet a BL-ben, ebben az időszakban 52 győzelem és nyolc döntetlen a mérlege. Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló, B csoport: Győri Audi ETO KC-CSZKA Moszkva (orosz) 32-22 (17-15) (MTI) kézilabda Bajnokok Ligája Győri AUDI ETO

1. Kategória: Győr - Sport - GYŐRI HÍREK
  2. ORIGO CÍMKÉK - Győr nőikézilabda-csapat
  3. ORIGO CÍMKÉK - Győri Graboplast ETO nőikézilabda-csapat

Kategória: Győr - Sport - GYŐRI HÍREK

Csertői Aurél csapata ugyanis Mezőkövesdre látogat a közvetlen riválishoz... Újabb fölényes győzelem Újabb gólgazdag győzelmet aratott az Audi ETO KC a női kézilabda bajnokságban, ezúttal a Budaörs gárdájával találkoztak a zöld fehérek. A találkozó legfontosabb pillanatait... Érmet szeretne a női csapat Erősítésekkel vágott neki az ETO női csapata tavasznak. A győri zöld-fehérek döntetlennel kezdték az idény második felét a Puskás ellen, jelenleg pedig a harmadik... Papírforma győzelem Hétközben sem pihent az Audi ETO, hiszen az Érd ellen léptek pályára szerdán. A két csapat őszi találkozója koronavírus fertőzés miatt elmaradt, most azonban... Újra Győrben a Fehérvár Néhány héten belül másodszor jön Győrbe a Fehérvár FC. A piros kékek a kupában az ETO- tól szenvedtek vereséget, most pedig Gyirmótra látogatnak, akiknek... 1 2 3... 622 1. oldal a 622-ból ÉRDEMES IDŐT SZÁNNI RÁ! NEKED AJÁNLJUK Videó Kábítószer – kereskedőt fogtak Győrben Kábítószer-kereskedelem bűntett, valamint -birtoklás vétség miatt indított eljárást a rendőrség három férfivel szemben - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság.

(kapus), PUSZTAI B. 4, Szabó L., Horváth L., Giczi 1, DÁVIDA 2, Kondor 1. Edző: Csomor Tibor. Csomor Tibor: – Az alázat legyőzte a magabiztosságot. Csapatom nagy fegyelemmel és akarattal gyűjtötte be a két pontot a rangadón. Tapolca–VKCSK 26–29 (13–18) Alsóörs, NB II-es női mérkőzés, 2. : Meilinger, Szabadi. VKCSK: Horváth V. – VAS 3, FENESI 4, NÉMETH V. 9, Körmendi, Kellermann 3, TÓTH M. : Nagy Á. (kapus), Giczi 1, Dávida 1, Szabó L., Pusztai 1, Kondor 1, Kiss R. Edző: Csomor Tibor. Csomor Tibor: – Csapatom nagy elszántsággal és akarattal hozta le a mérkőzést. 2020. december 20. vasárnap, 08:44 Pénzügyőr U22–VKCSK 41–29 (22–11) Budapest, NB II-es női mérkőzés, zárt kapuk mögött. : ifj. Babity, Kaposi. VKCSK: NAGY Á. – Vas 5, Kellermann R., NÉMETH V. 13, Pusztai 2, FENESI 6, Tóth M. : HORVÁTH V. (kapus), Kiss R. 2., Szalai 1, Kondor, Körmendi. Csomor Tibor: – A körülményekhez képest tisztességesen lejátszottuk az utolsó bajnokit. Mindenkinek kellemes ünnepeket!
  1. VKLSE Győr honlapja
  2. Tecson kamera ar 24
  3. Duruzsol a tűz

ORIGO CÍMKÉK - Győr nőikézilabda-csapat

2021. október 03. vasárnap, 16:53 VKCSK–MKC U22 29–26 (16–13) Ikrény, NB II-es női mérkőzés, 100 néző. V. : Papp, Uhrin. VKCSK: Horváth V. – Vas 2, FENESEI 5, NÉMETH V. 10, Körmendi 2, Kellermann R. 2, TÓTH M. 6. Cs. : NAGY Á. (kapus), Dávida 1, Kiss R., Pusztai, Szabó L., Kondor 1, Giczi. Edző: Csomor Tibor. Csomor Tibor: – Nagy akarattal és fegyelmezetten játszottunk, betartottuk a taktikai utasításokat, így megérdemelten nyertünk 2021. szeptember 16. csütörtök, 11:38 Klubunk keresi a 2006 és 2008 között született lányok jelentkezését, akik érdeklődnek a kézilabda iránt. Az edzéseket hétfőn, szerdán és pénteken 18 órakor tartjuk a győri Krúdy-iskolában. Jelentkezni lehet Csomor Tibornál a 30/9565-088-as telefonszámon. 2021. szeptember 26. vasárnap, 17:20 Remekül sikerült a rajt az NB II-es bajnokságban, hiszen két győzelemmel kezdtünk. VKCSK–SZESE 23–20 (10–9) Ikrény, NB II-es női mérkőzés, 1. forduló, 50 néző. : Gácsig, Szecsődi. VKCSK: HORVÁTH V. – Vas N. 1, FENESI 2, NÉMETH V. 6, Körmedni, KELLERMANN R. 3, Tóth M. 3.

Egy 37 éves écsi férfi egy... Akár ez is tetszhet KAPCSOLÓDÓ A többszörös Grammy-díjas kanadai zenész-dalszerző legújabb albuma, a Higher vezeti a héten Nagy-Britannia albumlistáját. Ez Bublé ötödik lemeze, amellyel sikerül az első helyre kerülnie a... Habár a legtöbbünk, ha meghallja Manchester város nevét, általában egyből a Manchester Unitedre, az angolok híres és eredményes focicsapatára asszociál, az északnyugat-angliai nagyváros egy-egy szuper... A Magyar Cukrász Ipartestület tizenhatodik alkalommal hirdette meg a "Magyarország Tortája" versenyt augusztus 20-i nemzeti ünnepünk, államalapító Szent István ünnepe, Magyarország szimbolikus születésnapja köszöntésére. A...

ORIGO CÍMKÉK - Győri Graboplast ETO nőikézilabda-csapat

A Fradin is átment a győri kézihenger 16-16-os első félidő után 32-29-re győzött a Győri Graboplast ETO nőikézilabda-csapata a Ferencváros ellen, s továbbra is százszázalékosan vezeti a bajnokság alapszakaszát. Dániából igazol átlövőt a Győr kézicsapata Görbicz Anita marad, Mehlmann Ibolya, Sirina Irina és Borbás Rita távozik, Nagy Krisztina érkezik - derült ki a Győri Graboplast ETO nőikézilabda-csapatának pénteki sajtótájékoztatóján. A klub külföldi válogatott beállóst is igazol, akinek nevét júniusig nem hozhatják nyilvánosságra. A klub egyébként a hétvégén első Magyar Kupa-diadalára készül. Volgográdba utaznak a Dunaferr kézisei A Cornexi-Alcoa és a Győri Graboplast ETO nőikézilabda-csapata viszonylag verhető ellenfelet kapott a nemzetközi kupákban. A fehérváriak a francia Dijon, a győriek a román Zilah ellen mérkőznek majd a negyeddöntőben. Nem járt jól a Dunaferr, amely az egyik legerősebb ellenfelet, az orosz AKVA Volgográdot fogta ki.

2021. szept 26. 19:25 A győri zöld-fehérek jól állították meg az orosz támadásokat / Fotó: MTI/Krizsán Csaba Az ötszörös győztes Győri Audi ETO KC házigazdaként 32-22-re legyőzte az orosz CSZKA Moszkvát a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, vasárnap. A vasárnapi meccsen a két együttes negyedik alkalommal találkozott egymással, az ETO egy döntetlen mellett harmadszor nyert. A Győr a pontatlan lövések - köztük két rossz hétméteres - miatt az első félidőben még nem volt képes ellépni orosz ellenfelétől, de mivel jól védekezett, a CSZKA nem tudta átvenni a vezetést. Egy remek sorozat végén a győriek 17-13-as előnyben voltak, ám ellenfelük két góllal zárta az első félidőt, majd újabb kettővel kezdte a másodikat, így ismét egyenlített. A meccs háromnegyedénél még 23-20 volt az állás, ezt követően azonban végig rendkívül magabiztosan kézilabdázott a hazai együttes, és 12 perc alatt egy 7-0-s sorozattal elődöntötte a találkozót. A végére tíz gól lett a különbség a két csapat között a győriek javára.

© 2022 Győri ETO Kézilabda Szurkolók Egyesülete. Inuitypes by B i zzArtic

Blikk - 22. 04. 06 18:45 Sport A világ valaha volt egyik legjobb női kézilabdázója, Görbicz Anita lett a Győri Audi ETO kézilabdaklub elnöke. A három esztendőre megválasztott, 38 éves klubikon, aki egész pályafutását a zöld-fehéreknél töltötte, teljesen új szerepkörben próbálhatja ki magát. Nem ő az első klasszis sportoló, aki a pályán kívül azonnal kulcsszerepet kap…